Opis stanowiska pracy

POSbistro to lider na rynku oprogramowania mobilnego dla gastronomii. Naszym głównym produktem jest pierwsze na rynku, w pełni mobilne oprogramowanie dla gastronomii działające na tabletach.
Jeżeli masz doświadczenie w programowaniu w Ruby on Rails, chcesz pracować nad innowacyjnym produktem - to właśnie Ciebie szukamy!

POSbistro Sp. z o.o. poszukuje pracownika do działu IT na stanowisku:

RUBY ON RAILS DEVELOPER
Miejsce pracy: Kraków

Oferujemy:
• pracę na cały etat
• umowę o pracę, fakturę VAT lub inną formę współpracy
• szansę na rozwój i realizację celów zawodowych w dynamicznie rozwijającej się spółce
• atrakcyjne wynagrodzenie
• elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
• ciągły kontakt z najnowszymi technologiami
• przyjazną atmosferę pracy
• smaczną pizzę w każdą środę
• cotygodniową dostawę świeżych owoców
• pyszną kawę - bez limitów
• spotkania i imprezy integracyjne
• pakiet sportowy

Oczekujemy:
• dobrej znajomości Ruby oraz Ruby on Rails,

• dobrej znajomości SQL i baz danych np. PostgreSQL/MySQL (PL/pgSQL),
• znajomość jednego z popularnych frameworków JS np. Backbone, React, Angular,

• znajomości HTML/CSS,
• znajomości GIT lub innego systemu kontroli wersji,

• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji,

• zaangażowania i motywacji do pracy,
• otwartości na nowe technologie,

• chęci samorozwoju,

• odpowiedzialności za wykonywane zadania

Dodatkowymi atutami będą:
• znajomość zagadnień związanych z TDD, RSpec, Capybara, Jasmine, Capistrano
• doświadczenie w integracji serwisów np Facebook/Twitter/Amazon/Stripe/Twilio (API) itd.

• HAML, SASS, CoffeeScript

Obowiązki:
• tworzenie i rozwijanie aplikacji POSbistro opartej na frameworku Ruby on Rails
• integracja aplikacji webowych (tworzenie API) z wersjami mobilnymi (iOS, Android) - Node.js
• współpraca z innymi członkami zespołu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodą, dynamiczną i bardzo szybko rozwijającą się firmą.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy