RtR Starszy Samodzielny Księgowy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Pabianice, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Pabianice

Zadania na stanowisku pracy:

  • Wprowadzenie usprawnień i standaryzacja procesów
  • Przygotowanie i aktualizacja dokumentów dokumentujących proces, z uwzględnieniem "flowcharts" oraz standardowych operacji finansowych
  • Definiowanie nowych procesów finansowych w oparciu o potrzeby biznesu
  • Współpraca z audytorami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Analiza i raportowanie kont zgodnie z wymogami księgowymi;
  • Weryfikacja danych z różnych pozycji sprawozdań finansowych aby prawidłowo przypisać koszty.
  • Aktywności zamknięcia miesiąca, przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • Realizowanie celi oraz wyników określonych w KPI

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (kierunek Ekonomia, Finanse i Rachunkowość bądź pokrewny będzie dodatkowym atutem)
  • 6-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (MS Excel w stopniu średniozaawansowanym)
  • Znajomość SAP (moduł finansowy) mile widziany
  • Znajomość obszaru środków trwałych mile widziana
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy własnego i zespołu, komunikatywność, samodzielność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia roczna
  • Szeroki pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna i wiele innych)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju i wielokulturowym środowisku pracy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojej aplikacji w języku polskim. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Numer referencyjny: LML/01/2019/SSK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.