RTR Manager (nowe SSC)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży produkcyjnej, która w związku z transformacją organizacyjną, postanowiła stworzyć pierwsze Centrum Biznesowe we Wrocławiu.

Informacje o kliencie

Aktualnie wspieramy rozwój oraz budowę Centrum Finansowego, do którego poszukujemy RTR Managera. Rola zakłada współtworzenie architektury procesu RTR, kierowanie migracjami oraz zarządzanie zespołem w nowo powstałej organizacji Business Services.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie terminowym procesem migracji oraz dążenie do optymalnej realizacji procesów RTR;
  • Zarządzanie zespołem oraz współpraca z Team Leaderami w celu efektywnej realizacji transformacji oraz jakościowego wsparcia jednostek lokalnych;
  • Wsparcie procesów rekrutacji do struktury oraz zarządzanie planem zatrudnienia, odpowiedzialność za rozwój pracowników oraz zarządzanie budżetem;
  • Zarządzanie projektami mającymi na celu pomyślny rozwój nowo powstałej organizacji (tj. zapewnienie jakości transformacji, w tym transferu wiedzy i dokumentacji procesowej);
  • Odpowiedzialność za inicjatywy optymalizacji RTR, takie jak standaryzacja i automatyzacja, w celu uproszczenia, zwiększenia wydajności i efektywności procesów
  • Współpraca z zespołem zakupów w celu poprawy i optymalizacji procesu;
  • Zapewnienie zgodności z przepisami podatkowymi i innymi regulacjami.

Profil kandydata

  • 10-letnie doświadczenie w procesie RTR zdobyte w środowisku międzynarodowym w tym kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami;
  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów i rachunkowości lub relewantne; certyfikat ACCA/CIMA/CPA jako dodatkowy atut;
  • Doświadczenia w zarządzaniu projektami międzynarodowymi, transformacjami biznesowymi;
  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego (wymagana zaawansowana biegłość w pracy);
  • Silna znajomość systemów ERP (SAP preferowany).

Oferujemy

  • Możliwość współtworzenia Centrum od podstaw
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • Nowoczesne biuro
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page