Rozwijaj swoją karierę i zostań Handlowcem w branży technicznej!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław
Jesteś osobą otwartą i pełną pomysłów?

Sprzedaż to nie tylko Twoja prawdziwa pasja ale także świetny sposób na życie?

A może na dodatek jesteś handlowcem, który jednocześnie posiada doświadczenie techniczne?

Tak? Wspaniale – chętnie Cię poznamy!

Współpraca z nami to wiele ciekawych wyzwań.

Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • Wykonanie indywidualnego planu sprzedaży.
  • Kontakt i utrzymywanie relacji z klientami.
  • Poszukiwanie nowych klientów.
  • Przygotowanie i prezentacja ofert firmy.
  • Realizacja ustalonych celów promocyjnych i marketingowych .

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? To proste! Zapoznaj się z naszymi wymaganiami!

Co cenimy sobie najbardziej?
  • Znajomość różnych technik sprzedaży i branżowych zagadnień technicznych.
  • Doświadczenie handlowe w branży UTB, dźwigowej, budowlanej lub pokrewnej.
  • Znajomość programu AutoCAD przynajmniej w stopniu podstawowym.
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne lub wyższe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Prawo jazdy kategorii B.

Praca to nie tylko obowiązki - sprawdź co możesz zyskać dzięki współpracy z nami!
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizje od sprzedaży).
  • Pracę w godzinach od 8-16.
  • Samochód służbowy do dyspozycji w pracy.

Benefity:
  • Samochód Służbowy
  • Sprzęt do pracy
  • Szkolenia
  • System premiowy
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.