Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: kontrakty realizowane na terenie całej Polski

Opis stanowiska:

  • praca w torach czynnych przy naprawie infrastruktury kolejowej;
  • wykonywanie ciężkiej pracy fizycznej.

Wymagania i umiejętności:

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe;
  • bardzo dobry stan zdrowia ze względu na pracę w torach czynnych;
  • sumienność, dokładność i odpowiedzialne podejście do pracy;
  • mile widziane prawo jazdy kat. C i uprawnienia do obsługi sprzętu budowlanego.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce;
  • pracę  przy ciekawych projektach;
  • możliwość zdobycia  doświadczenia zawodowego i  rozwoju umiejętności (szkolenia);
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych;
  • program sportowo – rekreacyjny;
  • pakiet medyczny;
  • ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • zakwaterowanie w okolicach budowy.

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • dokumenty potwierdzające uprawnienia.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Nasza Spółka działa na terenie całej Polski.Zatrudniamy najlepszych fach... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne