Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0954

Obowiązki:

WARUNKI PRACY
Praca z wykorzystaniem kosiarki elektrycznej, kosy spalinowej, narzędzi, samochodu osobowego.
Praca wykonywana w tutejszym Urzędzie i poza siedzibą Urzędu.
Praca wymaga wysiłku fizycznego (noszenie rzeczy, przedmiotów, koszenie trawnika, odśnieżanie, sprzątanie).
Budynek Urzędu i jego wyposażenie zapewniają bezpieczne i higieniczne warunki pracy.
Prowadzenie pojazdu służbowego kat. B.
Praca na wysokości do 3 m.
ZAKRES ZADAŃ
Wykonywanie napraw tzw. złota rączka;
Koszenie trawnika, odśnieżanie posesji;
Zakup materiałów i akcesoriów według bieżących potrzeb-realizacja zakupów w punktach sprzedaży bezpośredniej;
Wykonywanie czynności z zakresu obsługi transportowej jednostki organizacyjnej tankowanie pojazdów, mycie pojazdów;
Współudział w wykonywaniu czynności z zakresu administrowania nieruchomościami (np. przeglądy okresowe), gospodarowania składnikami majątku;
Współudział w prowadzeniu spraw z zakresu remontów;
Zastępstwo podczas nieobecności osoby sprzątającej.
Praca na jedną zmianę w godzinach 6-14

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie: zawodowe.Prawo jazdy kat. BStan zdrowia pozwalający na podejmowanie wysiłku fizycznego różnego typu (noszenie przedmiotów, czyszczenie pomieszczeń, odśnieżanie, reperowanie usterek).Chęć do pracy, sumienność, rzetelność i skrupulatność.Dokładność, odpowiedzialność, kultura osobista. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w wykonywaniu drobnych napraw i remontów.

Miejsce pracy: Mikołaja Kopernika 89, 15-396 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNEŻyciorys/CV i list motywacyjny.Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia.Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru.Oświadczenie, że w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. nie pracowałam/łem, nie pełniłam/łem służby w organach bezpieczeństwa państwa i nie byłam/byłem współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 19441990 oraz treści tych dokumentów" - Nie dotyczy to kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później.TERMINY I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓWDokumenty należy złożyć do: 22.04.2024 r.Decyduje data: stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu.Miejsce składania dokumentów:Okręgowy Urząd Miar w Białymstoku ul. M. Kopernika 8915-396 Białystok (z dopiskiem na kopercie: oferta pracy na stanowisko robotnika gospodarczego w Referacie Administracyjno-Gospodarczym Wydziału Obsługi Okręgowego Urzędu Miar w Białymstoku)

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy