Michael Page Michael Page

Risk Manager

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za całościowe zarządzanie ryzykiem w organizacji (z wyłączeniem finansowego), ze szczególnym naciskiem na wdrożenie odpowiednich procedur w ścisłej współpracy z Centralą.

Informacje o kliencie

Renomowana firma z branży automotive o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym, działająca w ramach Grupy Kapitałowej.

Opis stanowiska

  • identyfikacja ryzyk biznesowych poprzez określanie ich rodzaju i przyczyn, stwierdzanie potencjalnych następstw oraz wskazywanie obszarów objętych ryzykiem,
  • określanie priorytetów i dobór właściwych narzędzi oraz metod zarządzania ryzykiem,
  • monitorowanie i kontrolowanie ryzyka, ocena skuteczności podjętych działań,
  • doradztwo mające na celu zapewnienia stabilnych wyników finansowych oraz stworzenie uwarunkowań dalszego rozwoju organizacji,
  • przygotowywanie symulacji planowanych projektów na podstawie danych otrzymanych z innych działów oraz swojego doświadczenia zawodowego,
  • tworzenie procedur i regulacji wewnętrznych w celu zminimalizowania wystąpienia sytuacji kryzysowych związanych z działalnością firmy,
  • dbałość o zgodność regulacji wewnętrznych z wymogami Grupy,
  • ścisła, bieżąca współpraca z Zarządem firmy oraz pozostałymi działami zaangażowanymi w poszczególne projekty.

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe, preferowane w obszarze finansów i/lub techniczne,
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dużej, międzynarodowej firmie produkcyjnej lub audytorsko - doradczej,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość Zintegrowanych Systemów Zarządzania,
  • analityczny sposób myślenia oraz duże zdolności numeryczne,
  • umiejętność wnioskowania na podstawie danych,
  • umiejętność podejmowania decyzji,
  • umiejętność przewidywania, myślenia strategicznego, proaktywność,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • rzetelność i dokładność.

Oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i pracy w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz platforma benefitowa,
  • dofinansowanie do wakacji, premię gwiazdkową, dofinansowanie do posiłków, możliwość nauki języków obcych, pracowniczy program emerytalny.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page