REZYDENT W DZIALE JAKOŚCI

Exact Systems

Środa Wielkopolska, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Reagowanie na problemy występujące w procesie
  • Rozwijanie i przeprowadzanie czynności kontrolnych
  • Analizowanie przyczyn powstałych problemów
  • Raportowanie zdarzeń, zakłóceń oraz reklamacji
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Inżynierami Klienta
  • Uczestnictwo w cyklicznych spotkaniach z działem jakości
  • Podejmowanie działań zapobiegawczych przy pełnym wsparciu zespołu projektowego
  • Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub w trakcie studiów technicznych
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych w stopniu zaawansowanym (również w jęz. Niemieckim)
  • Umiejętność doboru oraz obsługi przyrządów pomiarowych (m.in. wysokościomierz, liniał, płytki wzorcowe, suwmiarka, kątownik, miernik grubości powłoki)
  • Motywacja do działania oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość jeżyka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi komputera i programów pakietu Microsoft Office
  • Nastawienie na Klienta oraz umiejętność dostosowania zachowania do wymogów sytuacji

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym i ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy
  • Praca w młodym zespole nastawionym na rozwój
  • Dla najlepszych możliwość awansu

Prezentacja firmy

Exact Systems S.A. działa od 2004 r. i jest obecnie czołowym dost... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Inżynieria, Praca BPO / outsourcing, Praca Obsługa klienta, Praca Inne