REZYDENT INŻYNIER / FRANCJA / RENNES

RES Polska Sp. z o.o.

FRANCJA, RENNES, zagranica

Grupa RES od kilkunastu lat z sukcesami świadczy usługi wspierające jakość w całej Europie.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: FRANCJA, RENNES

Opis stanowiska pracy:

  • reprezentacja dostawcy części samochodowych na terenie fabryki klienta pod kątem jakości
  • monitorowanie jakości dostarczanych części oraz ich przepływu w fabryce klienta
  • natychmiastowe informowanie dostawcy o zaistniałych problemach jakościowych
  • przygotowywanie prostych danych wynikowych dla klienta
  • ułatwianie komunikacji pomiędzy dostawcą a klientem oraz dbanie o jego wizerunek
  • proste naprawy części niezgodnych na linii produkcyjnej
  • praca w systemie 3 -zmianowym

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego (komunikatywny w mowie i piśmie) wykształcenie techniczne
  • obsługa komputera (pakiet Office)
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność
  • dobry wzrok i podstawowe zdolności manualne
  • znajomość jęz. francuskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę na zasadzie oddelegowania oraz atrakcyjne wynagrodzenie (ok. 6000-7000 zł brutto w zależności od kwalifikacji)
  • samochód, laptop, telefon służbowy
  • ubezpieczenie
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i kontaktów
  • pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespole
  • zakwaterowanie po stronie pracodawcy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą poniższego przycisku: