Resource Delivery Specialist

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Informacje o projekcie:

  • Branża: IT/BPO/GDS
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub inna zgodna z Twoimi preferencjami
  • Wynagrodzenie: rynkowe + atrakcyjny system premiowy
  • Benefity: Multisport, ubezpieczenie medyczne, liczne szkolenia
  • Harmonogram pracy: pełen etat
  • Godziny pracy: elastyczne
  • Lokalizacja: Warszawa Ochota lub Katowice centrum
  • Praca zdalna: od września planujemy 50% zdalności

Zakres zadań:

  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych z branży IT/BPO/GDS
  • Intensywny sourcing z wykorzystaniem wszystkich kanałów dotarcia via social media
  • Przygotowywanie kompleksowych rozwiązań personalnych dopasowanych do potrzeb projektów
  • Przygotowywanie ’efficiency reports’ oraz wniosków analitycznych na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • Ścisła kooperacja z Service Managerami i Account Managerami celem maksymalizacji wartości dodanej dla Klienta

Wymagania:

  • Preferowane 2 letnie doświadczenie w aktywnym poszukiwaniu kandydatów z obszaru BPO
  • Angielski min. B2+; mile widziana znajomość dodatkowego języka np. francuskiego lub niemieckiego
  • Znajomość narzędzi, kanałów i technik sourcingu i rekrutacji
  • Wysokie umiejętności analityczne, organizacyjne, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Zaangażowanie i silna orientacja na osiągnięcie zamierzonego celu

Oferujemy:

  • Kompleksowe szkolenie wprowadzające i szereg inicjatyw rozwijających umiejętności rekrutera
  • Dużą swobodę działania i możliwość doboru niezbędnych narzędzi pracy
  • Ciągłe podnoszenie kompetencji poprzez szkolenia, targi branżowe, dostęp do ekspertów IT/BPO
  • Prywatną opiekę medyczną z pakietem rodzinnym, pakiet Multisport
  • Duuużo integracji, jeśli natura na to pozwala
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.