Researcher ze znajomością języka angielskiego

HRBC GROUP SP. z o.o.

31-546 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • kontaktowanie kandydatów z bazy oraz aktualizacja informacji w bazie
  • przeprowadzanie interview w oparciu o scenariusz rozmowy
  • umawianie kandydatów na spotkania online z klientem
  • publikowanie ogloszeń na portalach
  • tłumaczenia dokumentów na język angielski
  • poszukiwanie dodatowych źródeł dotarcia do kandydatów z branży medycznej

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego
  • chęć rozwoju w branży rekrutacyjnej
  • dyspozycyjność min 20 h w tygodniu lub pełna
  • umiejętność organizacji zadań
  • nastawienie na rezultat
  • dostępność od zaraz

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca dla studenta

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy