Opis stanowiska pracy

Państwowe Muzeum Auschwitz – Birkenau w Oświęcimiu ogłasza nabór na stanowisko

Renowator/Asystent konserwatorski

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac konserwatorskich, zgodnie ze sztuką konserwatorską
  • wykonywanie dokumentacji konserwatorskich na podstawie schematu dokumentacji prac konserwatorskich i restauratorskich
  • przygotowanie obiektów do magazynowania i transportu
  • kontrola stanu zachowania oraz warunków przechowywania obiektów
  • planowanie prac badawczych i konserwatorskich
  • prowadzenie badań dotyczących stanu zachowania obiektów oraz ich budowy technologicznej
  • konsultacje w zakresie ekspertyz, inwentaryzacji i badań niezbędnych dla prawidłowego zaplanowania i realizacji prac
  • opracowanie raportów i sprawozdań dotyczących powierzonych zadań oraz materiałów na potrzeby promocji tych zadań
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Muzeum w celu realizacji powierzonych zadań

Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie średnie lub wyższe w zakresie konserwacji zabytków
  • doświadczenie w zakresie konserwacji cegły lub kamienia
  • doświadczenie w zakresie konserwacji tynków oraz malowideł ściennych o zróżnicowanej budowie technologicznej
  • doświadczenie w zakresie konserwacji drewnianych elementów architektonicznych i konstrukcyjnych
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność, obowiązkowość, dobre zdolności komunikacyjne
  • biegła znajomość języka polskiego jako obcego (dotyczy cudzoziemców)

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat B

Termin i miejsce składania ofert: od dnia 26 czerwca 2017 r. do skutecznego zakończenia naboru

Życiorys zawierający klauzulę zgody na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r., t.j. Dz.U. z 2016 r., Poz.922, ze zmianami)

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Architektura, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne