REKRUTUJEMY ONLINE! Praca na magazynie w weekendy - 24zł/h

Jarocin, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Jeśli z racji ograniczenia/wstrzymania pracy w wielu zakładach poszukujesz zatrudnienia od zaraz - nie czekaj, podejmij pracę się u nas. Rekrutacja trwa i cały proces odbywa się online - bez wychodzenia z domu.

Oferujemy pracę na stanowisku Pracownik Magazynowy ds. Logistycznych
Miejsce pracy: Sady k. Poznania

Zakres obowiązków, to proste prace magazynowe, m.in. kompletowanie zamówień, pobieranie towarów, wykładanie produktów na półki, pakowanie.

Oferujemy:

  • Pracę w weekendy w systemie jednozmianowym (dniówki lub nocki do wyboru)
  • Wynagrodzenie 20 zł/h brutto + 4 zł/h brutto dodatku do podstawowego wynagrodzenia od 15.03 do 30.04.2020 wyłącznie za przepracowane godziny
  • Program poleceń - 2000 zł brutto za polecenie nowego pracownika
    NIEOGRANICZONA LICZBA POLECEŃ!
  • Premię do 15% co miesiąc
  • Dodatek 20% za godziny nocne
  • Umowę o pracę tymczasową
  • Darmowe obiady
  • Darmowy transport z i do pracy z ponad 1000 miejscowości z całej Wielkopolski, m.in. Poznań, Jarocin, Gniezno, Oborniki, Wągrowiec, Konin i wiele innych!

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Ukończonego 18 roku życia
  • Gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym
  • Braku przeciwwskazań do chodzenia/stania przez 10h
  • Motywacji do pracy i odpowiedzialności

Jesteś zainteresowany? Proces rekrutacyjny odbywa się online - bez wychodzenia z domu!

Skontaktuj się z nami pod numerem 723 190 190, kliknij Aplikuj albo wyślij SMS o treści ’Praca’ - oddzwonimy do Ciebie!

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Numer referencyjny: AMZ/04/2020/APZ

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Logistyka , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie