4Directions

Rekruter

Od: 4Directions
Miejsce pracy: Wrocław

Do naszego zespołu poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko:

REKRUTER

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

 Organizacja oraz prowadzenie zleconych procesów rekrutacyjnych

 Wsparcie Kadry Kierowniczej w procesach rekrutacji zewnętrznych/wewnętrznych na każdym etapie trwania procesu

 Zarządzanie obiegiem dokumentacji rekrutacyjnej w ramach prowadzonych procesów

 Dobór narzędzi rekrutacyjnych na potrzeby prowadzonych procesów

 Raportowanie wskaźników rekrutacyjnych oraz przygotowywanie danych na potrzeby Organizacji

WYMAGANIA:

 Wykształcenie wyższe

 Min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku rekrutera w firmie produkcyjnej lub agencji pracy

 Znajomość narzędzi i procesów związanych z rekrutacją i selekcją

 Doświadczenie w zakresie konstruowania, przygotowania i prowadzenia procesów rekrutacyjnych – na wszystkich etapach

 Znajomość trendów rekrutacyjnych, narzędzi i najlepszych praktyk

 Dobra znajomość języka angielskiego

 Wysokie umiejętności komunikacji

 Prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowosć do jej założenia

Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy na czas określony 6 miesięcy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.