REKRUTER MOBILNY - FREELANCER

Dako Job Center

Gliwice, śląskie

Dako Job Center Dako Job Center
Firma DAKO JOB CENTER z Gliwic (Nr Agencji 25369)
pilnie poszukuje:

Miejsce pracy: Gliwice

Specjalizujemy się w leasingu pracowniczym dla wszystkich branż na terenie Niemiec. Tym razem nie szukamy pracownika dla klienta, ale dla siebie! Jeśli w obsłudze klienta czujesz się jak ryba w wodzie, a niekorporacyjny klimat pracy Ci odpowiada to dołącz do naszego zespołu.

Miejsce pracy – POLSKA / HOMEOFFICE (FREELANCER / Praca dodatkowa )

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·                Samodzielne rekrutowanie personelu z obszaru Polski do pracy w Niemczech

·                Wstępna weryfikacja i selekcja kandydatów zainteresowanych pracą za granicą

·                Wybór i ocena kandydatów, pozyskiwanie personelu według zapotrzebowania oraz standardów Grupy, planowanie personelu

·                Weryfikacja kompetencji językowych i zawodowych kandydatów (według potrzeb)

·                Aktywna rozbudowa bazy kandydatów i podtrzymywanie istniejących kontaktów

·                Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych (telefonicznie i osobiście)

·                Sporządzanie profili pracowników

·                Umawianie na rozmowy kwalifikacyjne/ finalizacja umów

WYMAGANIA:

·                Doświadczenie w branży HR/ procesach rekrutacji – mile widziane

·                Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

·                Umiejętność dobrego nawiązywania kontaktu z ludźmi, komunikatywność  w języku polskim, motywacja

·                Pozytywne podejście, optymizm i energia

·                Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

·                Umiejętności organizacyjne, niezawodność

·                Zaangażowanie i lojalność

·                Gotowość do pracy, elastyczność

·                Samodzielny i uporządkowany sposób pracy

OFERUJEMY:

  • Pracę u lidera rynku o stabilnej międzynarodowej pozycji
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Praca na stanowisku Freelancer’a (np. Umowa zlecenia/ umowa o dzieło)
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.