Rekruter (j francuski) - do przyuczenia

Globale Ressource Humaine Sp. z o.o.

35-310 Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

GRH Polska nr licencji 16998

Jesteśmy prężnie rozwijającą się Agencją Pracy, specjalizującą się w rekrutacji dla Klientów z Francji i Polski.

Obecnie do naszego zespołu do Działu Francuskiego poszukujemy:

Specjalisty ds. rekrutacji (do przyuczenia)

Miejsce pracy: Rzeszów

W Dziale Francuskim będziesz odpowiedzialny za:

  • Przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych z kandydatami
  • Budowanie relacji z kandydatami i tworzenie sieci kontaktów
  • Prowadzenie kilku projektów jednocześnie

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w rekrutacji - możliwość przyuczenia
  • Znajomośc jezyka francuskiego
  • Pozytywne nastawienie oraz gotowość do podejmowania nowych wyzwań

Z naszej strony oferujemy:

  • Biurko i kawę w Rzeszowskim biurze
  • Na co dzień wspieramy się i wspólnie świętujemy sukcesy,
  • Mówimy sobie na "Ty",
  • Narzędzia pracy: komputer, telefon, jeśli chcesz dodatkowy monitor,
  • BENEFITY: SMARTLUNCH, wspólny obiad w miesiącu, inne (poznaj od środka) :)

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania.

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984).... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
stałe zatrudnienie
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja