Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się m.in.:
-rejestracją oraz kompleksową obsługą klienta/pacjenta
-udzielaniem informacji o zakresie i możliwościach wykonywania usług
-obsługą kasy i drukarki fiskalnej
-obsługą aplikacji i programów komputerowych
-zapewnieniem sprawnego przepływu informacji i dokumentów

Wymagania
-wykształcenie wyższe (min. licencjat)
-minimum rok doświadczenia w profesjonalnej obsłudze klienta
-bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
-obsługa komputera
-odpowiedzialność, dokładność , punktualność
-umiejętność współpracy w zespole
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Prezentacja firmy

Spółka prowadzi Centrum Medyczne Klara - nowoczesną placówkę oferującą k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta