Regular Java Developer with German

Hays Poland

Poznan, wielkopolskie

Hays Poland

Poznan
Poznan
NR REF.: 1157954

Hays Technology zapewnia nowoczesną formę współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Regular Java Developer with German.

Lokalizacja: zdalnie
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
 Wynagrodzenie: 60-90zł netto/h

 Zadania:
  • Praca nad długofalowym projektem;
  • Stworzenie kluczowego komponentu i nowych funkcjonalności;
  • Rozbudowywanie interfaceów o nowe funkcjonalności;
  • Rozszerzanie zakresu danych dostępnych przez Oscare-connect i nowe serwisy (microservices);

Wymagania:
  •  Doświadczenie w rozwoju oprogramowania w języku Java;
  •  Znajomość Java 11, REST, PostgreSQL;
  •  Znajomość Spring Boot, Kafka, Hibernate;
  •  Znajomość Continuous Integration/Delivery;

 Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B;
  • Atrakcyjne stawki;
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland