Regionalny Specjalista ds. Sprzedaży Komponentów Chemicznych

Syntezis Sp. z o.o.

Chorzów, 41-506, śląskie

Opis stanowiska pracy

SYNTEZIS Sp. z o.o. to firma o ogólnopolskim zasięgu, zajmująca się produkcją oraz dystrybucją produktów chemii specjalistycznej, między innymi do branż przemysłu kosmetycznego, farmaceutycznego, poligraficznego oraz farb i lakierów. W związku z dynamicznym rozwojem firma zatrudni pracownika na stanowisku:

REGIONALNY SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY KOMPONENTÓW CHEMICZNYCH

Miejsce pracy: Polska
Siedziba Spółki: Chorzów
Województwo: Śląskie

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• utrzymywanie trwałych relacji z kluczowymi klientami firmy;
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
• opracowywanie analiz efektywności działań marketingowych;
• aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy na rynku.

Wymagania

• wykształcenie minimum średnie (mile widziane wykształcenie wyższe);
• umiejętność samodzielnej i operatywnej pracy w skutecznym dążeniu do celu;
• zdolności interpersonalne i negocjacyjne, przebojowość;
• umiejętność samodzielnego budowania strategii sprzedażowej (planów
taktycznych);
• przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych;
• sporządzanie analiz i raportów dotyczących efektywności sprzedaży;
• mile widziana znajomość zagadnień związanych z obowiązującymi przepisami w
branży chemicznej;
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point);
• prawo jazdy kat. B;
• motywacja do pracy, uczciwość i zaangażowanie.

Prezentacja firmy

Firma SYNTEZIS Sp. z o.o. działa na terenie całego kraju, zajmując się w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management