Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży

Competia Kancelaria Prawna Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Competia Kancelaria Prawna  Sp. z o.o.
Nowoczesna Kancelaria Prawna oferująca kompleksowe usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych jak również dla przedsiębiorców. Wiodącym obszarem naszych działań jest obsługa prawna kredytów frankowych, kredytów złotówkowych, windykacja należności oraz odzyskiwanie odszkodowań. Obsługujemy Klientów z najwyższą starannością oraz pełnym zaangażowanie w powierzone zadania.

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie za sprzedaż (4.000 - 10.000 miesięcznie),
  • skuteczne i sprawdzone techniki sprzedaży,
  • atrakcyjny pakiet produktów prawnych w ofercie.

Możliwość awansu na stanowisko Dyrektora Regionalnego w ciągu 12 miesięcy!

ZADANIA:

  • prezentowanie oferty na spotkaniu z Klientem,
  • przygotowanie wraz z Klientem dokumentów do sprawy,
  • budowanie oraz utrzymywanie relacji - obsługa Klienta.

WYMAGANIA:

  • zatrudniamy wyłącznie najlepszych handlowców!
  • zatrudniamy wyłącznie ludzi z sukcesami w sprzedaży!
  • wymagane pełne zaangażowanie - minimum 8 godzin dziennie!
  • wymagana komunikatywność na najwyższym poziomie!

ODSZKODOWANIA