Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Katowice, śląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży papierniczej, poszukujemy Kandydatów/ek na stanowisko:

Regionalnego Przedstawiciela Handlowego

Wymagania

Do zadań na stanowisku będzie należało:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów na terenie Polski południowej (8 województw),
  • zarządzanie portfelem obecnych Klientów,
  • regularne wizyty u potencjalnych i obecnych Klientów w celu badania potrzeb i rozwoju biznesu,
  • przeprowadzanie prezentacji produktów,
  • współpraca z działem obsługi klienta,
  • bieżąca praca w systemie CRM.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • min. 3-letniego doświadczenia w obszarze sprzedaży,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2 (anglojęzyczny przełożony),
  • bardzo dobrej znajomości programu Excell oraz Power Point,
  • doskonałych umiejętności komunikacyjnych oraz interpersonalnych,
  • baza klientów z obszaru HoReCa będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, dopasowane do doświadczenia Kandydatów,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop),
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego wewnątrz struktur.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi