REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Thermo Systems Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Thermo Systems Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów;
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji handlowych z klientami;
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących branży;
  • Sporządzanie ofert, prowadzenie negocjacji handlowych, pozyskiwanie i obsługa zamówień;
  • Obsługa klientów z obszaru województwa śląskiego i opolskiego;

Oczekiwania:

  • Komunikatywność, otwartość, optymizm, kreatywność w opracowywaniu metod sprzedaży i ofert;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych;
  • Chęć uczenia się i poszukiwania nowych rozwiązań;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Dojrzałość, odpowiedzialność i zdecydowanie;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów i/lub usług;

Firma oferuje:

  • Pracę w rozwijającej się firmie;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Atrakcyjny pakiet socjalny;
  • Atrakcyjny oraz motywujący system wynagrodzeń;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej organizacji;