Regionalny Przedstawiciel Handlowy (Pomorze) - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się dystrybucją i sprzedażą energii (gaz) do przemysłu, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy. Praca na terenie województw: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie.

Regionalny Przedstawiciel Handlowy (Pomorze)Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów w podległym regionie (klient biznesowy - przemysł).
  • Weryfikacja potrzeb klientów oraz proponowanie adekwatnych rozwiązań.
  • Przygotowywanie i zarządzanie dokumentacją handlową.
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z Klientami.
  • Realizacja założonych celów biznesowych.
  • Bieżące raportowanie wyników pracy.
  • Prowadzenie działań marketingowych wspierających rozpoznawalność marki w regionie.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży do przemysłu (mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów/rozwiązań energetycznych).
  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne lub techniczne (preferowane).
  • Doświadczenie w sprzedaży projektowej i długoterminowej (rozwiązania, instalacje, usługi).
  • Umiejętność prowadzenia skutecznych rozmów handlowych i negocjacji.
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji, organizacji pracy własnej.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1/B2) będzie atutem.

Oferujemy:

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji w ciekawej, pełnej wyzwań branży.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy.
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz benefity pozapłacowe.
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.