Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. kluczowych klientów (B2B)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Katowice

Praca na terytorium Polski - regiony zostaną uzgodnione i rozdzielone między Przedstawicielami Handlowymi

Opis stanowiska:

  • Poszukiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie relacji z Klientami już istniejącymi w branży kamienia naturalnego dla ekskluzywnych wnętrz
  • Kompleksowa obsługa projektów budowlanych dotyczących kamienia naturalnego dla ekskluzywnych wnętrz
  • Praca w charakterze Handlowca na rynku inwestycji budowlanych oraz współpraca B2B z zakładami kamieniarskimi
  • Realizacja założonego planu sprzedażowego
  • Analiza rynku pod kątem zapotrzebowania na nowe produkty, podejmowanie działań w celu wprowadzenia ich na rynek
  • Uczestnictwo w przetargach, przygotowanie niezbędnej dokumentacji przetargowej
  • Prowadzenie oraz kontrola dokumentacji działu sprzedaży, analiza rynku sprzedaży oraz produktów

Wymagania:

  • Doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku i w sprzedaży B2B
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy, samodyscyplina
  • Samodzielność w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość branży kamieniarskiej, surowców mineralnych, budowlanej lub pokrewnej będzie dodatkowym atutem
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą - forma współpracy do indywidualnego ustalenia
  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta
  • Podstawowe narzędzia pracy jak laptop, telefon oraz samochód służbowy z możliwością wykorzystania również do celów prywatnych
  • Pracę od poniedziałku do piątku w zadaniowym trybie pracy
  • Możliwość pracy na zasadach "home office"
  • Samodzielne stanowisko
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca na terytorium Polski - regiony zostaną uzgodnione i rozdzielone między Przedstawicielami Handlowymi

Oferta dotyczy pracy stałej.

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej.

Numer referencyjny: Nr ref: RH/03/2019/BSB
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.