Regionalny Manager Sprzedaży - branża Fashion

Human & Hunter Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasowywać profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Numer referencyjny: RMS/RR/W

NASZ KLIENT

Twoim potencjalnym pracodawcą jest projektant, producent i sprzedawca odzieży oraz galanterii z siecią ekskluzywnych butików zlokalizowanych na terenie Polski, Europy oraz Azji.

PODLEGŁY REGION:

Oddziały w woj. dolnośląskim, wielkopolskim

OPIS STANOWISKA

·         Bezpośredni nadzór nad działalnością sklepów w podległym regionie;

·         Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych w podległym regionie;

·         Zarządzanie zespołem – dobór pracowników, ich rozwój, motywowanie;

·         Analiza oraz raportowanie wyników sprzedaży;

·         Budowanie dobrego wizerunku, standardów i procedur firmy.

OFERUJEMY

·         Decyzyjne stanowisko pracy - Twoje raporty będą docierać bezpośrednio do Zarządu Spółki;

·         Niezbędne narzędzia pracy – nowy samochód służbowy, telefon, komputer,

·         Możliwy wynajem mieszkania – dla osób dojeżdżających;

·         Wysoce konkurencyjne, adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji wynagrodzenie – składające się z atrakcyjnej stawki podstawowej oraz premii uzależnionych od wyników indywidualnych oraz podległego Zespołu;

·         Udział w rozwoju i budowaniu strategii firmy, uczestnictwo i nadzór nad realizacją projektów.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA

·         2-letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku pracy w branży odzieżowej;

·         Biegła znajomość języka angielskiego– C1 wg klasyfikacji ESOKJ;

·         Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem lub grupami projektowymi;

·         Czynne prawo jazdy kat. B.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.