Regionalny Koordynator Sprzedaży - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Regionalny Koordynator SprzedażyMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Aktywna sprzedaż produktów z portfolio firmy - fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii,
  • Kompleksowa obsługa klientów w zakresie analizy potrzeb i sporządzania ofert,
  • Sukcesywne poszerzenie bazy klientów,
  • Sprzedażowy i posprzedażowy kontakt z klientami,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży w segmencie B2B lub B2C -mile widziane w branży OZE,
  • Determinacja w dążeniu do celu, wysoka aktywność oraz pełne zaangażowanie,
  • Doświadczenie w komunikacji i negocjacji z klientem biznesowym oraz konsekwencja w działaniach
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Współpraca oparta o B2B,
  • Wynagrodzenie podstawowoe oraz premia uzależniona od wynków,
  • Niezbędnę narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy, samochód do wykorzystania również w czasie wolnym od pracy,
  • Możliwość pracy z domu,
  • Brak z góry narzuconych godzin pracy,
  • Udział w szkoleniach rozwijających konferencje sprzedażowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.