Opis stanowiska pracy

Jeśli posiadasz

  • Doświadczenie w sprzedaży (B2B) w branży pompowej lub pokrewnych
  • Doświadczenie w dostawie maszyn i urządzeń dla Energetyki/Przemysłu lub inne doświadczenie techniczne w tych branżach
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane Mechanika i Budowa Maszyn, Maszyny Przepływowe)
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
  • Zapał do pracy i wytrwałość
  • Zdolność do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania

Jesteś gotów

  • Aktywnie zdobywać klientów w kanale B2B
  • Rozwijać sprzedaż w wyznaczonym regionie
  • Przygotowywać oferty handlowe i prowadzić negocjacje
  • Osiągać sukcesy wytrwałą pracą

Zapraszamy Cię do Grupy Powen-Wafapomp SA

Gwarantujemy Ci

  • Umowę o pracę w renomowanej firmie
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy
  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne
  • Samochód służbowy
  • Dofinasowanie do zajęć sportowych

Jeśli interesuje Cię praca związana z techniką, lubisz codzienny kontakt z ludźmi oraz chcesz... zdobywać nowe kwalifikacje i umiejętności – zapraszamy Cię do Grupy Powen-Wafapomp SA.
Istniejemy od ponad 100 lat i zatrudniamy około pół tysiąca osób. Jesteśmy polską firmą z polskim kapitałem. Posiadamy dwa zakłady produkcyjne w Warszawie i Zabrzu. Inwestujemy w rozwój technologiczny i nowoczesne produkty. Naszymi klientami są elektrownie i elektrociepłownie, kopalnie, huty, zakłady chemiczne i petrochemiczne, wodociągi i cukrownie. Jesteśmy profesjonalistami w tym, co robimy dlatego od lat utrzymujemy pozycję lidera w naszej branży w Polsce.
Chcemy zatrudniać osoby zaangażowane, pozytywnie nastawione i konsekwentnie dążące do osiągania sukcesu. Jesteśmy rzetelnym pracodawcą, któremu zależy, aby pracownicy lubili swoją pracę i byli dumni z osiąganych wyników. Dzięki takiej polityce pracownicy chętnie wiążą się z firmą i pozostają z nami na długo.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Inżynieria , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi