Regionalny Kierownik Sprzedaży

HRK S.A.

Szczecin, zachodniopomorskie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży Retail, lider w swojej kategorii produktowej. Obecnie nasz Klient poszukuje Kandydata na stanowisko:

Regionalny Kierownik Sprzedaży Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • zarządzanie regionalnymi strukturami sprzedaży
  • umiejętna kontrola pracy podległego zespołu
  • zarządzanie budzetem sprzedaży
  • podejmowanie aktywnych działań majacych na celu zwiększenie sprzedaży
  • uczestniczenie w budowaniu programów marketingowych firmy oraz wdrażaniu akcji promocyjnych w sieci sprzedaży
  • otwieranie nowych punktów sprzedaży
  • monitorowanie działań konkurencji

Wymagania:

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Regionalnego Kierownika Sprzedaży
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie we współpracy z klientami
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i coachingu
  • Nastawienie na rozwój (firma zapewnia możliwosci rozwoju w regionie i w Centrali)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pakiet bonusowy
  • Narzędzia pracy
  • Udział w podejmowaniu strategicznych decyzji dla firmy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowych firmy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.