Regionalny kierownik sprzedaży

Poznań, wielkopolskie

Benett People Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, dystrybutora produktów dla branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej (HVAC) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
07/2021

Zadania:

  • Odpowiedzialność za rozwój sprzedaży marek własnych firmy na terenie województwa Wielkopolskiego i Lubuskiego
  • Współpraca i wsparcie techniczne firm instalacyjnych oraz lokalnych dystrybutorów
  • Współpraca i wsparcie techniczne projektantów oraz biur projektowych HVAC
  • Przygotowywanie ofert technicznych i dobór produktów
  • Doradztwo techniczne
  • Koordynowanie procesów inwestycyjnych w zakresie oferty produktowej firmy w podległym regionie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki studiów: inżynieria sanitarna, wentylacja, klimatyzacja, ogrzewnictwo
  • Doświadczenie w branży HVAC
  • Znajomość lokalnego rynku biur projektowych oraz instalacyjnych będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Office
  • Zorientowanie na rozwój biznesu, umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz dodatkową prowizję (bez górnego limitu) uzależnioną od osiąganych rezultatów sprzedaży
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Niezbędne szkolenia wprowadzające oraz produktowe

Firma benett PEOPLE jest liderem w dostarczaniu nowatorskich rozwiązań dla Klientów... korzystających z leasingu pracowniczego oraz outsourcingu.
Każdego dnia dla naszych Klientów firm zagranicznych oraz polskich dostarczamy rzetelne rozwiązania oraz świadczymy kompleksowe usługi dla całego obszaru Human Resources
benett PEOPLE to marka, która swoje doświadczenie, wiedzę ekspercką i możliwości opiera na strategii biznesowej „Always on Time” oraz utrzymywaniu najwyższych standardów etycznych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi