Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/11/2018.

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Poznań, wielkopolskie

Benett People Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, dystrybutora produktów dla branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej (HVAC) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
VKR/12/17

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • odpowiedzialność za rozwój sprzedaży produktów z branży HVAC w zakresie podległego regionu (Wielkopolskie, Lubuskie, Zachodniopomorskie),
  • współpraca i wsparcie techniczne firm instalacyjnych, lokalnych dystrybutorów, projektantów oraz biur projektowych HVAC,
  • doradztwo techniczne, przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji handlowych,
  • budowanie trwałych relacji z kontrahentami,
  • monitorowanie działań konkurencji oraz koordynowanie procesów inwestycyjnych.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w branży HVAC oraz znajomość lokalnego rynku biur projektowych oraz instalacyjnych,
  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne oraz kierunki studiów: inżynieria sanitarna, wentylacja, klimatyzacja, ogrzewnictwo,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • czynne prawo jazdy kat. B.,
  • bardzo dobra znajomość programu MS Office, doświadczenie w pracy z systemem CRM będzie dodatkowym atutem,
  • dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • zorientowanie na rozwój biznesu, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • samodyscyplina, rzetelność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

OFERUJEMY:

  • stabilną pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz dodatkową prowizję (bez górnego limitu) uzależnioną od osiąganych rezultatów sprzedaży,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy),
  • dobrą atmosferę oraz warunki pracy,
  • niezbędne szkolenia wprowadzające oraz produktowe,
  • prywatny pakiet medyczny Medicover oraz kartę MultiSport.

Firma benett PEOPLE jest liderem w dostarczaniu nowatorskich rozwiązań dla Klientów... korzystających z leasingu pracowniczego oraz outsourcingu.
Każdego dnia dla naszych Klientów firm zagranicznych oraz polskich dostarczamy rzetelne rozwiązania oraz świadczymy kompleksowe usługi dla całego obszaru Human Resources
benett PEOPLE to marka, która swoje doświadczenie, wiedzę ekspercką i możliwości opiera na strategii biznesowej „Always on Time” oraz utrzymywaniu najwyższych standardów etycznych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Kadra zarządzająca