Opis stanowiska pracy

  • Zbudowanie i koordynacja sieci sprzedaży w regionie w wszystkich kanałach,
  • Planowanie, przygotowanie i realizację wyznaczonych celów sprzedażowych na podległym regionie
  • Inicjowanie tworzenia nowych kanałów dystrybucji,
  • Opracowywanie raportów i analiz sprzedaży,
  • Budowanie relacji biznesowych z klientami opartych o partnerską współpracę,
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • Sprzedaż produktów finansowych firmy,

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży,
  • Umiejętność nawiązywania trwałych relacji z klientami i przekładania ich na sprzedaż,
  • Znajomość dobrych standardów sprzedaży i profesjonalnej obsługi klienta
  • Umiejętność wyznaczania celów sobie i zespołowi
  • Umiejętność samodzielnego działania w ramach określonych zasad
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętności motywowania i rozwijania zespołu sprzedażowego
  • Umiejętności prowadzenia szkoleń i prezentacji
  • Doskonała organizacja pracy i skuteczność w działaniu.

Prezentacja firmy

Pride – Inwestycje Kapitałowe znajduję się w czołówce firm z sekt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Analityka, Praca Bankowość, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Account Management