Regionalny Kierownik sprzedaży ds. inwestycji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk

Oferta:

  • Długofalowe zatrudnienie u dostawcy branży budowlanej
  • Pracę na terenie województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia sprzedażowa
  • Niezbędne narzędzia pracy (m. in. auto służbowe również do użytku prywatnego)
  • Rozwój kompetencji poprzez system szkoleń
  • Zdobycie cennego doświadczenia w zespole wysokiej klasy specjalistów

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży na rynku inwestycyjnym w zakresie materiałów budowlanych (beton, cement, chemia budowlana)
  • Znajomość regionalnego rynku inwestycyjnego
  • Kreatywność, samodzielność w organizowaniu pracy własnej
  • Prawo jazdy kat. B

Zadania:

  • Zarządzanie procesem sprzedaży produktów inwestycyjnych na podległym terenie: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami procesu inwestycyjnego (Inwestor, Projektant, Wykonawca, Generalny wykonawca)
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów oraz technologii
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy