Regionalny Kierownik Sprzedaży (branża TSL)

Klient InfoPraca.pl

Wrocław, dolnośląskie

Naszą misją i celem jest organizacja transportu drogowego na najwyższym poziomie. Oferujemy nowoczesne rozwiązania w zakresie transportu i spedycji na terenie całej Europy. Do tej pory zaufało nam ponad 400 firm i klientów indywidualnych. W każdym miesiącu realizujemy ponad 2200 dostaw do różnych destynacji, wykorzystując zarówno własny tabor, jak i usługi sprawdzonych przewoźników zewnętrznych. Świadczymy profesjonalne usługi logistyczne dostosowane do oczekiwań i potrzeb klientów.

Do nowo powstałego oddziału międzynarodowej spółki z branży transportowo-spedycyjnej poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres zadań na stanowisku:

  • pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie;
  • dbałość o utrzymanie i rozwijanie kontaktów z kluczowymi klientami;
  • sprzedaż usług logistycznych;
  • realizacja planów sprzedażowych i obsługa posprzedażowa klientów;
  • organizacja wizyt handlowych u klientów;
  • sporządzanie raportów sprzedażowych.

Oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w branży TSL;
  • znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego;
  • rozwiniętych kompetencji komunikacyjnych oraz łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych;
  • rzetelności i odpowiedzialności;
  • czynnego prawa jazdy kat. B;
  • kreatywności i zaangażowania.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy;
  • pełną wyzwań i wymagającą dużej samodzielności pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • samochód i telefon służbowy;
  • szkolenia branżowe;
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.