Regionalny Dyrektor Sprzedaży

MerEnergia

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma MerEnergia Sp. z o.o. działająca na rynku doradztwa energetycznego w chwili obecnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Dołącz do nas i powiększ nasz zespół profesjonalistów (lub specjalistów)!

Szukamy doświadczonej i samodzielnej osoby, która będzie odpowiedzialna za:

  1. Zbudowanie oraz efektywne zarządzanie zespołem doradców handlowych
  2. Rozwój sprzedaży i realizowanie celów spółki na powierzonym terenie.

Od kandydatów oczekujemy:

  1. Doświadczenia w sprzedaży oraz w zarządzaniu zespołem sprzedażowym B2B w okresie ostatniego pół roku – warunek konieczny
  2. Profesjonalizmu i odpowiedzialności za powierzone zadania
  3. Umiejętności rekrutowania oraz motywowania zespołu
  4. Zdolności organizowania pracy własnej oraz swojego zespołu
  5. Systematyczności, dokładności, komunikatywności oraz zdolności negocjacyjnych
  6. Wysokiej efektywności i motywacji do osiągania wyznaczonych celów
  7. Samodzielności oraz wysokiej kultury osobistej
  8. biegłej znajomości programów office – word, excel, power point.

Oferujemy:

  1. Pracę z doświadczonym zespołem nastawionym na sukces.
  2. Wsparcie menadżerów na każdym etapie współpracy.
  3. Odpowiednie środowisko pracy do rozwoju własnych kompetencji i realizowania indywidualnych celów.
  4. Atrakcyjny system wynagrodzenia składający się ze stałego wynagrodzenia oraz systemu premiowego
  5. Dowolną formę współpracy
  6. Narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy z kartą flotową
  7. Profesjonalne szkolenie z wiedzy dotyczącej branży energetycznej
  8. Udział w cyklicznych spotkaniach strategicznych dotyczących rozwoju firmy
  9. Wsparcie marketingowe
  10. Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  11. Pracę w firmie z powodzeniem działającej na rynku energii elektrycznej od kilku lat

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych dla potrzeb niezbędnych do obecnej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Prezentacja firmy

Firma MerEnergia Sp.z o.o.jest spółką działającą na rynku doradzt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Administracja biurowa, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi