Regional Sales Manager

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, europejskiego lidera w dziedzinie systemów naturalnej wentylacji i ochrony przed słońcem , poszukujemy kandydatów na stanowisko Regional Sales Managera.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma działająca w zakresie innowacyjnego rozwijania systemów wentylacji i systemów ochrony przed słońcem. Obecnie poszukujemy doświadczonej, zaangażowanej i energicznej osoby na stanowisko Regional Sales Managera.

Opis stanowiska

* Sprzedaż rozwiązań zidentyfikowanym producentom, dealerom i promocja ich wśród odpowiednich architektów
* Regularne wizyty u kluczowych klientów, klientów końcowych i inwestorów w celu promowania marki
* Odpowiedzialność za wyniki firmy w podległym regionie
* Odpowiedzialność za P&L oraz budżet roczny obsługiwanych klientów
* Raportowanie do Country Sales Managera

Profil kandydata

* Min 3 - letnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań B2B lub zarządzaniu sieciami handlowymi w branży ochrony przeciwsłonecznej, rynku wentylacji lub materiałów budowlanych
* Wykształcenie wyższe - preferowany profil - budownictwo, mechanika lub architektura
* Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu negocjacji z sieciami międzynarodowymi
* Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
* Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy

* Atrakcyjne wynagrodzenie
* Pracę w międzynarodowej organizacji
* Rozwojowe stanowisko pracy umożliwiające wdrażanie własnych inicjatyw biznesowych
* Narzędzia niezbędne do pracy

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page