Regional Quality Manager

Michael Page

Zduńska Wola, zagranica

Michael Page Michael Page

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz planowaną dalszą ekspansją poszukujemy osoby na stanowisko Regional Quality Managera. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za region Wschód (m.in. za kraje Polska, Węgry, Czechy, Austria).

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, lider w dziedzinie materiałów hydroizolacyjnych i termoizolacyjnych, stosowanych do pokryć dachowych w całej Europie, a także Azji i Afryce Południowej.

Opis stanowiska

Kontrola systemu zapewnienia jakości (zgodnie ze standardem grupy oraz normą ISO 9001)

Realizacja strategii jakości poprzez wdrażanie działań doskonalących

  • Zapewnienie zgodności procesów i procedur produkcyjnych ze standardami jakościowymi
  • Ustalenie rocznych celów jakościowych oraz monitorowanie ich realizacji
  • Analiza efektywności i optymalizacja procesów jakościowych, w szczególności ocena zgodności produktu ze standardami grupy, walidacja procesów, a także wspieranie fabryk poprzez szkolenia jakościowe, ustalanie planów, prowadzenie dokumentacji, analizę danych
  • Wdrażanie działań usprawniających procesy produkcyjne oraz proces wdrażania nowych produktów
  • Identyfikacja problemów jakościowych, koordynacja działań korygujących i zapobiegawczych
  • Prowadzenie audytów zewnętrznych oraz wewnętrznych
  • Zarządzanie dokumentacją jakościową dla jednostek lokalnych
  • Zarządzanie procesem reklamacji

Profil kandydata

  • Minimum 5 lat doświadczenie w obszarze jakości,
  • Wykształcenie wyższe chemiczne, inżynieryjne lub inne techniczne
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość norm ISO 9001,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych oraz systemów IT (SAP -QM)
  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem jakością (QM-methods, np. Total Quality Management)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz koordynacja kilku zadań jednocześnie

Oferujemy

Ciekawą pracę pełną wyzwań

Możliwość rozwoju oraz międzynarodowe doświadczenie

Stabilne zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach

Rozbudowany pakiet benefitów

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Zduńska Wola
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page