REGIONAL MANAGER

In Job

Sosnowiec, śląskie

In Job
In Job Poland należy do spółki In Job Company, International Recruiting Company z siedzibą w Weronie i oddziałami w Europie, Rosji, Stanach Zjednoczonych i Azji.

Zajmujemy się rekrutacją wykwalifikowanych profesjonalistów i wspieraniem ich w zatrudnieniu, w oparciu o umowy na czas określony i nieokreślony. Nasze bogate doświadczenie w doborze talentów - specjalistów, managerów niższego i średniego szczebla, posiadających wykształcenie kierunkowe i adekwatne doświadczenie na danym stanowisku, pozwoliło nam gruntownie poznać rynek pracy w Polsce i zagranicą. Każdego dnia pracujemy z zaangażowaniem, by zagwarantować naszym klientom kompleksową i profesjonalną obsługę. Dzięki naszym konsultantom oraz rekruterom, posiadającym rozległą wiedzę i specjalizację w konkretnych sektorach oraz obszarach funkcjonalnych, jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne wsparcie, maksymalną skuteczność i szybkie reakcje na pojawiające się wyzwania.
Jesteśmy organizacją wielokulturową, dynamiczną i pełną życia. Naszym najważniejszym celem jest spełnienie oczekiwań Klientów – zarówno firm, jak i kandydatów. Realizujemy go pracując wspólnie na rzecz podstawowej wartości: Waszego rozwoju.

www.injob.com

Dla naszego Klienta, światowego lidera myjni samochodowych, In Job Warsaw obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Główne obowiązki:

  • Doradztwo i zarządzanie operatorami w desygnowanym regionie (obecnie Śląsk, Dolny Śląsk)
  • Szkolenia operatorów w obszarze wiedzy o produkcie, obsługi Klienta, podstawowych poprawek technicznych
  • Wsparcie i doradztwo operatorom w egzekucji planów marketingowych, kampanii zapewniając szkolenia i analizę konkurencji
  • Bezpośrednia współpraca z inżynierem w celu zapewnienia harmonogramów napraw itp.
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów względem każdej lokalizacji

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na tożsamym stanowisku regionalnym w branży usług
  • Doświadczenie we współpracy z franczyzobiorcami będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie techniczne będzie stanowić wartość dodaną
  • Podstawowe umiejętności z obszaru inżynierii, konserwacji sprzętu
  • Bardzo dobry poziom języka angielskiego – warunek konieczny
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w multikulturalnym środowisku pracy
  • Pracę dla światowego lidera, dynamicznie rozwijającego się
  • Pełny proces onboardingu i wdrożenia w techniczne obszary pracy
  • Stabilną formę zatrudnienia
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy
  • Możliwość pracy w terenie/home office/ biuro firmy
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
In Job