Regional Export Manager

HRK S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, wiodącego producenta osprzętu elektrotechnicznego, detali dla przemysłu lotniczego i robotics, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Regional Export ManagerMiejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • prowadzenie i rozwój sprzedaży eksportowej produktów firmy,
  • obsługę obrotu towarowego z klientami,
  • budowanie sieci dystrybucji na rynku eksportowym, pozyskiwanie i utrzymywanie klientów, sporządzanie ofert handlowych,
  • negocjacje umów i warunków handlowych, warunków współpracy,
  • doradztwo techniczne i handlowe w zakresie produktów firmy,
  • organizację i uczestnictwo w targach, wyjazdach handlowych,
  • badanie potrzeb rynku eksportowego w zakresie nowych produktów i usług.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. średnio zaawansowanym,
  • znajomość drugiego języka (niemieckiego, rosyjskiego) będzie dodatkowym atutem,
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • gotowość do podróży służbowych, dyspozycyjność,
  • samodzielność, kreatywność i konsekwencja w działaniu,
  • prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient Oferuje:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie bez górnego limitu,
  • ciekawą pracę w rozwijającej się firmie działającej na rynkach międzynarodowych z nieograniczonymi możliwościami wzrostu,
  • pakiet benefitów pracowniczych ( kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie na życie),
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • eventy integracyjne i sportowe.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.