Regional Business Developer - Studia Kuchenne & Home-Decor - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, firmy produkującej elementy wyposażenia kuchni, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Regional Business Developer - Studia Kuchenne & Home-DecorMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Obsługa podległych punktów sprzedaży (Studia Mebli Kuchennych i/lub Home Decor, dystrybutorzy urządzeń do zabudowy) na terenie Polski północnej,,
  • Sprzedaż pełnej gamy urządzeń i monitorowanie procesu zakupów oraz odsprzedaży,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i podpisywanie umów współpracy,
  • Szkolenia produktowe sprzedawców,
  • Odpowiedzialność za budowanie dystrybucji i wprowadzanie nowych marek na rynek,
  •  Kontrola dostaw i zarządzanie procesem reklamacji

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży do kanału Studiów Kuchennych (typ produktu jest drugorzędny),
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Systematyczność, odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy i doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w rosnącej firmie (co potwierdzają udziały rynkowe),
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, motywujący system premiowy i pakiet benefitów pozapłacowych,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.