REFERENT W BIURZE GOSPODAROWANIA MAJĄTKIEM

Akademia Pomorska w Słupsku

Słupsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/2108

Obowiązki:

1. Udział w procesie inwestycji dla Uczelni, prac konserwacyjnych i remontowych przede wszystkim prac ogólnobudowlanych w uzgodnieniu z bezpośrednim przełożonym ;
2. Rozliczanie wykonawców pod względem formalnym i weryfikacja dokumentów księgowych w uzgodnieniu z bezpośrednim przełożonym ;
3. Tworzenie umów i innych dokumentów formalnych niezbędnych do pozyskania wykonawcy, projektanta lub innego uczestnika procesu;
4. Raportowanie bezpośredniemu przełożonemu sposobu prowadzonych remontów i inwestycji;
5. Udziałw spotkaniach prowadzonych w ramach inwestycji;
6. Nadzór nad poprawnością i właściwym obiegiem dokumentów z remontów, prac konserwacyjnych i inwestycyjnych;
7. Egzekwowanie zobowiązań wykonawców wynikających z zawartych umów w uzgodnieniu z bezpośrednim przełożonym;
8. Weryfikacja dokumentacji projektowej i powykonawczej w uzgodnieniu z bezpośrednim przełożonym.

Oferowane warunki pracy:
1. Wynagrodzenie 3500 zł brutto
2. Wymiar etatu: 1/1
3. umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia
4. możliwość doskonalenia i podnoszenia kompetencji zawodowych

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania konieczne:1. Wykształcenie średnie techniczne;2. Doświadczenie: min. rok stażu pracy na podobnym stanowisku;3. Znajomość przepisów prawnych z zakresu Prawa budowlanego i przepisy Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie..

Miejsce pracy: Arciszewskiego 22A, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: 1. CV i list motywacyjny;2. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje, referencje;3. kwestionariusz osobowy do pobrania ze strony Uczelni https://www.apsl.edu.pl/Pracownicy/Pozostale-wzory/Formularze-dotyczace-zatrudnienia-i-spraw-socjalnychpn. kwestionariusz osobowy osoby ubiegającej się o pracę;4. własnoręcznie podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści : "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Akademię Pomorską z siedzibą w Słupsku, ul. Arciszewskiego 22 A, 76 200 Słupsk, danych osobowych zawartych w mojej ofercie w celu i zakresie niezbędnym do procesu rekrutacji na stanowisko administracyjne inspektor w BGM.Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: Akademia Pomorska w Słupsku, ul. Arciszewskiego 22a, 76-200 Słupsk, z dopiskiem KONKURS inspektor w BGM lub na adres e-mail: kadry@apsl.edu.pl. Oferta ważna do 26-08-2022 r. Uczelnia zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy