REFERENT DS. SPEDYCJI MIĘDZYNARODOWEJ

JAS-FBG S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jedną z czołowych firm transportowo-spedycyjno-logistycznych na polskim rynku. Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną, obejmującą usługi transportu i spedycji drogowej, kolejowej, morskiej i lotniczej, a także posiadamy największą w kraju sieć agencji celnych. Obecnie poszukujemy kandydatek/kandydatów do pracy w naszej Centrali w KATOWICACH na stanowisku:

RSM/KAT/2018

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • realizacja usług transportu spedycji międzynarodowej
  • prowadzenie dokumentacji transportowej
  • codzienne kontakty z klientami firmy i przewoźnikami

Wymagania:

  • zainteresowania rozwojem zawodowym w obszarze spedycji, transportu i logistyki
  • zaangażowania, motywacji, łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego oraz mile widziana znajomość języka niemieckiego lub hiszpańskiego
  • dobrej znajomości programu MS Excel
  • dodatkowym atutem będzie wykształcenie kierunkowe

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju w nowoczesnej firmie, będącej jednym z liderów w branży TSL
  • dobre warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • terminowe wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę
  • benefity pozapłacowe na korzystnych warunkach: Multisport, grupowe ubezpieczenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

JAS-FBG S.A. to jeden z wiodących operatorów logistycznych na polskim ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Obsługa klienta, Praca Logistyka, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja