Referent ds. obsługi klienta z j. hiszpańskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy posiadającej w swoim portfolio marki premium, poszukujemy osoby na stanowisko: Referent d/s obsługi klienta. Osoba ta w profesjonalny i uprzejmy sposób będzie dostarczać usługi dla wszystkich Klientów i aktywnie uczestniczyć w codziennym funkcjonowaniu całego działu w biurze w Łodzi.

Zadania:

  • Profesjonalna obsługa Klientów telefonicznie, elektronicznie lub listownie
  • Szybkie reagowanie na zapytania Klientów
  • Całościowa obsługa reklamacji ze strony Klientów posługujących się tylko językiem hiszpańskim: obsługa administracyjna, zwroty gwarancyjne, wymiany, noty kredytowe, faktury, współpraca z partnerami logistycznymi
  • Pozyskiwanie i umiejętna ocena wszystkich istotnych informacji potrzebnych do rozwiązania zapytań Klientów
  • Definiowanie wad i nieprawidłowości w procesach i procedurach w celu jak najefektywniejszego działania - polepszania i usprawniania procesów

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę dla marek premium
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ciekawy pakiet socjalny
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie w oparciu o wysokie standardy pracy
  • Miłą, przyjacielską atmosferę w miejscu pracy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy z Klientem będzie atutem
  • Zorientowanie na Klienta
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Proaktywność i zorientowanie na realizację celów
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials