Referent ds. księgowości

Salag Sp. z o.o. Sp. K.

16-400 Suwałki, podlaskie

Opis stanowiska pracy

 bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym.
 dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych związanych z terminową, poprawną ewidencją kosztów,
 prowadzenie gospodarki kasowej,
 księgowanie wyciągów bankowych i raportów kasowych,
 rozliczanie i księgowanie krajowych i zagranicznych podróży służbowych oraz zaliczek pracowniczych,
 analiza i kontrola rozrachunków z pracownikami,
 prowadzenie rejestrów dla potrzeb sporządzenia deklaracji VAT, VAT-UE,
 sporządzanie deklaracji VAT
 Uzgadnianie warunków umów, kontraktów z kontrahentami zagranicznymi
 znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych

Wymagania

- przynajmniej 1 rok doświadczenia
 znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych,
 obsługa programów finansowo-księgowych,
 dobra znajomość języka angielskiego
 bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel

Prezentacja firmy

SALAG: <br/>- nowoczesna firma, <br/>- ponad 20 lat na rynku, <br/>- li... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Finanse