Referent ds. księgowości z językiem obcym

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Toruń

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Możliwość wykorzystania kompetencji językowych w codziennej pracy
  • Szansę pracy z ekspertami i realizacji różnorodnych projektów

Wymagania:

  • Kandydaci posiadający studia kierunkowe (zarządzanie, rachunkowość i finanse, ekonomia)
  • Przynajmniej roczne doświadczenie w pracy biurowej z dokumentami (księgowanie FV)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/ lub włoskiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel

Zadania:

  • Weryfikowanie dokumentów
  • Księgowanie dokumentów w systemie SAP
  • Rozliczanie i wyjaśnianie otwartych pozycji na koncie: rozliczenie zakupu
  • Kontakt z dostawcami zagranicznym

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy