Coko-Werk Polska Sp. z o.o.

Firma Coko-Werk Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,
które jest partnerem i dostawcą podzespołów dla przemysłu samochodowego i sprzętu gospodarstwa domowego. Najwyższej klasy technika, spełnianie surowych wymagań jakościowych i silna orientacja
na klienta są gwarantami naszego sukcesu.

Aby wzmocnić nasz zespół poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Referent ds. jakości

Od: Coko-Werk Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki

Firma Coko-Werk Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, które jest partnerem i dostawcą podzespołów dla przemysłu samochodowego i sprzętu gospodarstwa domowego. Najwyższej klasy technika, spełnianie surowych wymagań jakościowych i silna orientacja na klienta są gwarantami naszego sukcesu. Aby wzmocnić nasz zespół poszukujemy kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Konstantynów Łódzki

Zadania:

  • Opracowanie i aktualizacja instrukcji stanowiskowych (w porozumieniu z innymi działami firmy)
  • Aktualizacja przeglądów reklamacji oraz piktogramów dla błędów zewnętrznych oraz wewnętrznych
  • Przygotowywanie statystyk jakościowych w Excelu
  • Analiza oraz raportowanie danych jakościowych
  • Czynne zaangażowanie w proces ciągłego doskonalenia
  • Realizacja zadań indywidualnych wytyczonych przez przełożonego

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na ww. lub podobnym stanowisku, w wykonywanej specjalności zawodowej
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum dobrym
  • Znajomość języka niemieckiego stanowi dodatkowy atut
  • Biegła obsługa komputera (głównie pakiet MS Office - Excel)
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość narzędzi jakościowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju w przedsiębiorstwie wykorzystującym nowoczesne technologie produkcji
  • Świadczenia socjalne, dodatkowe ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną
  • Miłą atmosferę pracy w młodym zespole,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.