Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2880

Obowiązki:

Wsparcie informatyczne działu IT w bieżących pracach; Instalacja, konfiguracja, serwis komputerów oraz oprogramowania; Sprawowanie opieki nad funkcjonowaniem skomputeryzowanych urządzeń do diagnostyki i terapii medycznej; Prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej; Wsparcie informatyczne użytkowników i rozwiązywanie problemów w użytkowaniu komputerów, urządzeń peryferyjnych oraz oprogramowania; Utrzymywanie standardów jakości obsługi Klienta wewnętrznego; Tworzenie i utrzymanie aktualnej inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania; Rzetelne prowadzenie dokumentacji

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Zawód:

  • Technik informatyk*

Pozostałe wymagania:

  • Umiejętności - Dobra znajomość Win 7/8/10, MS Office; Dobra znajomość obsługi komputerów, urządzeń drukujących oraz umiejętność diagnozowania usterek (mile widziane doświadczenie);Podstawowa znajomość sieci komputerowych; Umiejętność pracy pod presją czasu Doświadczenie w pracy w placówce medycznej będzie mile widziane angielski na poziomie czytania ze zrozumieniem dokumentacji technicznej

Miejsce pracy: Prof. Antoniego Gębali 6, 20-093 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy