Referent ds. Handlowych

HRK S.A.

Dzierzoniów, dolnośląskie

HRK S.A.

Agencja Doradztwa Personalnego HRK S.A. dla jednego ze swoich kluczowych klientów, wiodącego na świecie producenta osprzętu siłowego i rozdzielnic (producenta najwyższej jakości elektrotechniki) poszukuje osoby na stanowisko:

Referent ds. HandlowychMiejsce pracy: Dzierzoniów

Zadania:

  • tworzenie ofert handlowych
  • potwierdzanie i realizacja zamówień od klientów polskich i unijnych
  • kompletowanie dokumentacji handlowej
  • obsługa programu magazynowo-fakturowego
  • docelowo doradztwo handlowe lub handlowo-techniczne

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność, zdolność nawiązywania kontaktów
  • sumienność, dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziana znajomość branży elektrotechnicznej

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę u producenta o bardzo dobrej pozycji na rynku
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • miłą atmosfera w przyjaznym zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.