Referent ds. archiwum

Gi Group Poland S.A.

Poznań, wielkopolskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • zgodne z ustalonymi przepisami w Polsce i wytycznymi przełożonego prowadzenie weryfikacji, skanowanie oraz archiwizacja dokumentów w formie elektronicznej i papierowej,
  • odbiór poczty adresowanej do działu,
  • przenoszenie dokumentów do archiwum (dźwiganie segregatorów).

Od kandydatów oczekujemy :

  • organizacji pracy własnej, dokładności i systematyczności,
  • dobrej znajomości komputera i obsługi urządzeń biurowych,
  • wiedzy i znajomości procedur związanych z prowadzeniem archiwum.

Mile widziane:

  • absolwent lub student studiów wyższych kierunkowych lub pokrewnych,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie ze stawką 27,70 zł brutto i kolejno po okresie wdrożenia 28 zł brutto lub umowę o pracę ze stawką 4750 zł brutto,
  • po okresie próbnym możliwość wypracowania do 250 zł premii miesięcznie wypłacanej kwartalnie,
  • poszukujemy osoby na czas trwania projektu, od 25 marca do końca lipca z możliwością przedłużenia.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy