Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0265

Obowiązki:

Firma reprezentuje branżę piekarniczo -cukierniczą. Obsługa klienta. przygotowywanie kanapek i sałatek do sprzedaży, wypiek pieczywa dosObsługa sprzętu ( np. termnal płatniczy, waga, krajalnica do pieczywa, piec). Sporządzanie zamówień , prowadzenie dokumentacji, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy . Umowa o pracę na zmiany: ( 5-13; 9-17; 11.30-19.30)

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie - bez znaczenia; staż pracy bez znaczenia. Wymagana książeczka sanitarno-epidemiologiczna (niekoniecznie aktualna z możliwością jej aktualizacji) - aneks nr 1 do umowy o refundację z 29.02.2024 r.Refundacja w ramach FEO!!!!!( nie wydaje się dokumentów projektowych ) Uwaga !!!! Grupy priorytetowe nie są uwzględniane ( zgoda Pani Dyrektor z 29.02.2024 r)

Miejsce pracy: Ozimska 184, 45-057 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP OPOLE i CV. Osoby , które nie posiadają CV proszę kierować do doradcy zawodowego w celu jego sporządzenia.!!!!!!!

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy