REF - NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY

Funadacja ,,Bajkowy Las''

Łubniany, opolskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/23/2481

Obowiązki:

Prowadzenie zajęć dydaktycznych z dziećmi w pełni funkcjonującymi jak również z dziećmi z trudnościami. Prowadzenie zajęć interaktywnych, przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji z prowadzonych działań; prowadzenie zajęć z Treningu Umiejętności społecznych z dziećmi z trudnościami( Dwudniowe szklolenia , które zapewniamy nowo zatrudnionej osobie. Po takim szkoleniu osoba otrzymuje Certyfikat i może prowadzić zajęcia z TUS- Treningu Umiejętności społecznych . Praca na 2 zmiany 7.30-15.30; 9-17. Praca w Łubnianach ul. Krzyżula 8 jak również w pracowni również w Łubnianach ul. Opolska 74 .

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), inne

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe typ pedadogiczny ( zmiana wymagań- aneks nr 2 z 14.02.2024 do umowy o refundację ), staż pracy - brak wymagań.Kolejna!!!! giełda pracy w dniu 27 marca 2024 r. godz. 9.00 w PUP OPOLE ul. Hubala 21 sala nr 14 ( I piętro); co 15 min. 1 osoba

Miejsce pracy: KRZYŻULA 8, 46-024 Łubniany, powiat: opolski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP OPOLE i CV!!!!!skierowanie z PUP OPOLE i CV. Osoby , które nie posiadają CV proszę kierować do doradcy zawodowego w celu jego sporządzenia.!!!!!!!

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Administracja Publiczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy